Sleva! Syncare Sada pro zralou pleť Zobrazit větší

SynCare Sada pro zralou pleť

626

Nový produkt

Sada obsahuje: Renovia noční výživný krém, Renovia denní krém, MACADAMIA AGE výživná maska, Sérum regenerační BIO CPK, Hydratační tělový balzám 100% kyselina hyaluronová a vitamin C. V sadě jsou výrobky v klasickém spotřebitelském balení.
Objemy nejsou nijak zmenšeny. V ceně sady je dárková taška se zipem.

Více informací

1 947 Kč s DPH

-5%

2 049 Kč s DPH

Parametry

Počet kusů1 sada

Více informací

Co je důležité vědět o zralé pleti

Pod pojmem zralá pleť je často označována pokožka s patrnými známkami stárnutí. Přesný věk, kdy pleť začíná stárnout, nelze určit. Zpravidla se tak děje mezi 35. - 45. rokem. Zralá pleť je často zaměňována za pleť v období nástupu menopausy. Tyto dva typy pletí spolu přímo nesou- visí. Rozvoj známek stárnutí pleti urychluje UV záření i časté střídání suchého a vlhkého prostře- dí. Typické projevy: snižuje se činnost mazových žláz, objevují se vrásky, pleť ochabuje. 

Péče

Zralá pleť vyžaduje intenzivní péči. Doporučená perioda návštěvy kosmetického salónu je 1x za 14 dnů. Na pleť aplikujeme regenerační a výživná séra. Jejich účinek můžeme umocnit nás- ledným nanesením výživných masek. Zralá pleť bývá sušší a tím citlivější. Proto se vyhýbáme nadměrně parfémovaným přípravků. Velmi důležitá je rovněž ochrana před UV zářením.